wtorek, 12 lutego 2013

Patroni MedialniZespół Le Blue został założony w 1996 r. przez gitarzystę Piotra Maciaka i grającą na harmonijce Beatę Kossowską. W swoim repertuarze łączą rock, jazz i blues z polską muzyką ludową. Od momentu powstania grupy w składzie nastąpiło kilka zmian. Obecny skład to: Piotr Maciak – gitary, bandleader, kompozycje i aranże, Daria Iwan – śpiew oraz Krzysztof Jaworski – gitara basowa i Michał Wojnarski – perkusja.

Oprócz koncertu zespołu Le Blue w programie piątkowego wieczoru przewidziano pokaz mody dzierganej. Będzie okazja przekonania się, że szydełkiem i drutami można stworzyć cuda. Zaprezentowane zostaną m.in. dzieła szydełkowe Barbary Wylęgały oraz gobeliny pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Neuropsychiatrycznego im. św. Jadwigi w Opolu.

Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia jest Elżbieta Żłobicka, aktorka Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. A. Smolki w Opolu, poetka i twórczyni artystycznych kolaży. Głównym organizatorem i partnerem przedsięwzięcia jest AlleOpole.pl - darmowy portal ogłoszeniowy. Bilety na koncert są do nabycia przy ul. Sieradzkiej 3 w Opolu od poniedziałku do piątku w godz. od 14:00 do 20:00 oraz pod nr tel.: 880732262, a także przed samym koncertem.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Źródło: Radio Opole

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To nie cenzura, ale ochrona przed Hejterami.
Komentarz widoczny po zatwierdzeniu :)